معرفی گروه تولیدی نیاتک

شرکت پل برج - فناوری نوین ساختمان

 

شرکت ساختمانی پل برج با بیش از یک دهه فعالیت در پروژه های عمرانی سالهاست که همگام با فن آوری های نوین ساختمان تامین کننده و مجری انواع محصولات ژئوسنتتیک و خدماتی از جمله ورق ژئوممبران و اجرای کفپوش اپوکسی و آب بندی ساختمان می باشد.
لازم به ذکر است این شرکت با تامین و اجرای بیش از دو میلیون متر مربع انواع محصول ژئو سنتتیک یکی از بزرگترین تامین کنندگان این محصولات در سطح منطقه و کشورمی باشد .

 

شرکت پل برج به مجتمع های پترو شیمی ، سایت های نفتی ، نیروگاه ها ، معادن مس ، اورانیوم و طلا ، شهرداریها و برج های مسکونی و تجاری در سراسر کشور خدمات ارائه نموده است که بخشی از رزومه عمرانی این شرکت به پیوست می باشد .سند افتخار ما مشارکت در ساخت بزرگترین دریاچه مصنوعی خاورمیانه ( چیتگر تهران ) با محصولات ژئوسنتتیک می باشد .

همکاران

استراتژی و چشم انداز

شرکت پل برج مفتخر است در زمینه مشاوره ، طراحی و اجرای بام سبز و نیز خدمات مهندسی از جمله تهیه نقشه های اجرایی ، زیرساختی و طراحی سیستم های آبیاری و زهکشی ، با توجه به پوشش گیاهی آن ، همراه شما باشد . لازم بذکر است همگام شدن با فناوری روز دنیا از جمله دغدغه های این شرکت بوده که در این راستا با توجه به نیاز و ماهیت بام سبز ، این شرکت با برند های معتبر اروپایی نظیر FLAGON  ایتالیا ، NAUE  آلمان و پلی یوریا اسپانیا همگام شده و با کارنامه درخشان ، موفق به اخذ نمایندگی این برند ها شده ، بخشی از رزومه عمرانی این شرکت به پیوست می باشد 
سند افتخار ما آببندی سازهای زیر سطحی  طرح توسعه حرم امام حسین ( ع ) صحن حضرت زینب ( س ) در کربلای معلی ، با محصولات ژئوسنتتیک می باشد.

سند افتخار ما مشارکت در ساخت بزرگترین دریاچه مصنوعی خاورمیانه ( چیتگر تهران ) با محصولات ژئوسنتتیک می باشد .

ضمناً شرکت پل برج نماینده انحصاری نائو آلمان و عضو گروه آببندی تونل ایران می باشد . امید است بتوانیم در جهت آبادانی ایران عزیز نقشی داشته باشیم